top of page
BEMER  PEMF fizykalna terapia dostępne tylko z rynku wtórnego /zakończona dystrybucja

Popraw swoje życie w 16 minut

Urządzenia BEMER. Kompletne osobiste i profesjonalne rozwiązanie dla poprawy twojego samopoczucia. poprzednia generacja urządzeń PEMF.

IMG_1159.jpg

Produkty

Urządzenia BEMER to idealne osobiste i profesjonalne rozwiązanie dla wymagających codziennych użytkowników.
Nasze produkty zostały zaprojektowane jako kompletne rozwiązanie dla poprawy twojego samopoczucia. Jednocześnie jest łatwa w aplikacji - możesz dosłownie używać ich we śnie.
Jako użytkownik PEMF mam do wyboru dwa urządzenia sygnalizacyjne i 6 aplikatorów. Masz moc i elastyczność, aby kształtować swoją aplikację w zależności od sytuacji - w miejscu pracy lub w zaciszu własnego domu.

Niekwestionowana innowacja do 1998-2018 roku

Nasz opatentowany na całym świecie sygnał urządzenia (BEMER 3000-Signal) i produkcja Liechtenstein / Swiss Made to niektóre z filarów naszego globalnego sukcesu.
Lata przełomowych badań, które rozpoczęły się jako wiodący innowator w naszej dziedzinie, sprawiły, że nasze produkty wyprzedzają konkurencję o rząd wielkości.
I nie zamierzamy odpoczywać - nieustannie współpracujemy z renomowanymi klinikami i uniwersytetami na całym świecie, aby dalej rozwijać moc tej rewolucyjnej technologii.

Innowacje

BEMER dostawa zakup dla lekarzy.jpeg
bottom of page