LINIA   

 PRODUKTÓW WETERYNARYJNYCH FIRMY BEMER PLAN TERAPII 
DLA ZDROWIA TWOJEGO KONIA 

Twój koń jest źródłem radości i inspiracji. Dla jego zdrowia robisz wszystko – dzięki temu i Ty czujesz się dobrze. Odpowiadasz za opiekę i codzienne dobre samopoczucie Twojego konia. Nowa linia produktów weterynaryjnych firmy BEMER pomoże Ci o niego zadbać dzięki urządzeniom precyzyjnie dostosowanym do wymagań jeździectwa.

SYGNAŁ BEMER

KLUCZ DO ZDROWIA

Linia produktów weterynaryjnych firmy BEMER pomoże Ci jak najlepiej opiekować się Twoim koniem, aby chronić jego zdrowie i poprawiać osiągnięcia. Wszystkie urządzenia działają w oparciu o sygnał BEMER, który jest testowany i używany z dobrymi wynikami już od 18 lat. Ten opatentowany na całym świecie sygnał oraz produkcja urządzeń w Liechtensteinie i Szwajcarii to jedne z filarów naszego globalnego sukcesu.

BEMER VET / OBSZARY ZASTOSOWANIA

POZYTYWNE EFEKTY STOSOWANIA PRODUKTÓW

FIRMY BEMER:

  1. Wspomaganie odzyskiwania sił i regeneracji

  2. Zmniejszanie uszkodzeń mięśni

  3. Zmniejszanie stresu (podczas transportu lub zawodów)

  4. Poprawa zatrzymywania wody w tkankach

  5. Wspomaganie powrotu do zdrowia po kontuzji

OBSZARY ZASTOSOWANIA

HOLISTYCZNE WSPARCIE KONI

Sygnał BEMER ma pozytywny wpływ na cały organizm Twojego konia i skutecznie stymuluje jego układ przywspółczulny. Odpowiada również za stymulację organizmu podczas odpoczynku i trawienia. Zastosowanie sygnału BEMER przed treningiem, zawodami lub transportem uspokoi konia i doda mu otuchy. Dzięki produktom weterynaryjnym firmy BEMER, Twój koń będzie szybciej odzyskiwał siły, jego tkanka mięśniowa będzie regenerowała się sprawniej, a jego organizm będzie lepiej się nawadniał.

Tylko u nas zamawiając w maju otrzymasz 3+1 rok gwarancji