top of page

BTI INNOWACJA ŚWIATOWA 5GO IDŹ DO PRZODU SPROSTAJ WYZWANIOM NASZYCH CZASÓW

Przez tysiące lat żywy organizm rozwijał się i przystosowywał do Matki Ziemi. Zdrowy człowiek jest w rezonansie z ziemią. Jednak w ostatnich dziesięcioleciach postęp techniczny wyprzedza nas w szybkim tempie. Tempo ewolucji technicznej jest tak duże, że organizmowi ludzkiemu brakuje czasu na dostosowanie się do poszczególnych innowacji i odpowiednie naprężenia. Może to prowadzić do stresu fizycznego i psychicznego, który kosztuje nas dużo energii. naturalnego pola magnetycznego Ziemi powoduje wiele problemów. W szczególności dobrze znany Zespół Niedoboru Pola Magnetycznego (MFDS) często wywołuje cywilizacyjne problemy fizyczne, ale także psycho-emocjonalne! MFDS jest spowodowany spędzaniem zbyt małej ilości czasu na łonie natury (idealne byłyby co najmniej 2-3 godziny dziennie), przebywaniem w pomieszczeniach zamkniętych (szczególnie szkodliwy jest beton), wystawianiem się na działanie promieni słonecznych oraz brakiem energii.


5 GO jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci, do witalizacji i przenoszenia częstotliwości zegara 8 Hz. Idealne w domu i w podróży. Możliwe zastosowanie 5 GO w : samochodzie - w pracy - w szkole - w samochodzie elektrycznym - w biurze - w podróży - w hotelu - w pociągu - na spotkaniach - i inne możliwe zastosowania .


5 GO to urządzenie z pulsującym polem magnetycznym, które może być używane w dowolnym miejscu w życiu i pracy. Urządzenie zasilane bateryjnie ma sferyczny okrąg roboczy o średnicy 5m.

Informacje i zamówienia

511-633-702


2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page