top of page

KLOUD następna generacja PEMF - 2024

Odkryj KLOUD od CENTROPIX dostępny u oficjalnego partnera firmie BTI – nową generację technologii PEMF dla efektywnej regeneracji. Innowacja w zasięgu Twoich rąk.


KLOUD - Następna generacja PEMF od CENTROPIX nazwaną PEMA


KLOUD to innowacyjna technologia wykraczająca ponad PEMF (dziedzina o której przeczytasz setki publikacji w PUBMED )opracowana przez CENTROPIX, która pozwala na skuteczną regenerację organizmu. Jest to kolejny przełom w dziedzinie medycyny prewencyjnej i zdrowia, który przynosi wiele korzyści dla użytkowników. Technologia i urządzenie KLOUD zmienia standardy regeneracji organizmu na poziomie molekularnym, oferując skuteczne i szybkie wyniki w zaledwie 15 minut.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości pola elektromagnetycznego i opatentowanej formie najnowszego sygnału prof.dr. Wolfa A. Kafka, KLOUD stymuluje tkanki i komórki organizmu, pomagając w procesie regeneracji na poziomie molekularnym. Dlatego też jest polecana przez wiele klinik i specjalistów od zdrowia, prewencji w Polsce i na świecie.


Kiedy większość ludzi myśli o alternatywnym wellness i fitnessie, zazwyczaj przychodzą na myśl olejki eteryczne, leki homeopatyczne, akupunktura i joga. Jednak obecnie opieka holistyczna osiągnęła poziom nauki nagrodzonej Nagrodą Nobla, obejmując fizykę i technologię elektromagnetyczną i wreszcie zajmując się pierwotną przyczyną braku równowagi biologicznej, w szczególności braku równowagi molekularnej


Podsumowanie

 • Technologia KLOUD opracowana przez CENTROPIX pozwala na skuteczną regenerację organizmu.

 • Wykorzystanie PEMF pozwala na stymulację tkanki oraz procesów regeneracyjnych w komórkach organizmu.

 • KLOUD jest rekomendowana przez wiodących specjalistów od zdrowia w Polsce i na świecie.

 • To kolejny przełom w dziedzinie medycyny i zdrowia, który przynosi liczne korzyści dla użytkowników.

 • Technologia KLOUD zmienia standardy regeneracji organizmu dzięki skuteczności i szybkości działania.

 • • Odporność

 • • Energia i wytrzymałość

 • • Wydajność

 • • Kontroli wagi

 • • Regeneracja fizyczna.

 • • Powrocie do zdrowia

 • • Spowolnienie i zapobieganie starzeniu się

 • • Czystość umysłu

 • • Koncentracja

 • • Relaksie

 • • Odprężenia

 • • Witalność

 • • Lepszego senu

 • • Kryształy wody


Szwajcarskie rzemiosło

Inżynieria niemieckaTechnologia KLOUD - jak działa ?


Technologia KLOUD opracowana przez CENTROPIX opiera się na Pulsacyjnym Polu Elektromagnetycznym (PEMF) lecz sygnał KLOUD wykracza ponad każdy PEMF,

dlatego nazywany jest PEMA co oznacza Pulsującą Elektromagnetyczną Aktywizację molekularną.


Dowód techniczny

Najbardziej decydujące elementy dowodu technicznego leżą prawdopodobnie w superpozycji dwóch postaci impulsów, które zmieniają się w czasie i intensywności. W porównaniu z poprzednimi osiągnięciami superpozycja oferuje znacznie szersze wsparcie dla mechanizmów samozachowawczych na poziomie molekularnym.Poprzednia analiza form stymulacji PEMF na przestrzeni lat jest pokazana do roku 2020, gdzie zaznaczony na niebiesko obszar pokazuje stale zmieniającą się szerokość stymulacji osiągniętą dzięki opatentowanej superpozycji.


Technologia KLOUD pozwala na przyspieszenie procesu regeneracji organizmu.


Korzyści z korzystania z KLOUD w regeneracji.

Wykorzystanie technologii KLOUD w procesie regeneracji przynosi liczne korzyści dla zdrowia i dobrostanu użytkownika. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

 1. Przyspieszenie gojenia się tkanek - PEMF stymuluje produkcję nowych komórek, co przyspiesza proces gojenia się ran i uszkodzeń.

 2. Redukcja bólu - KLOUD łagodzi ból oraz łagodzi stan zapalny, co przynosi ulgę pacjentom.

 3. Poprawa elastyczności mięśni - Technologia KLOUD pomaga w zwiększeniu elastyczności mięśni, co przekłada się na poprawę funkcjonowania organizmu.

Dzięki wykorzystaniu technologii KLOUD w procesie rehabilitacji użytkownicy mogą uzyskać szybsze i bardziej efektywne wyniki. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w Twoim procesie rehabilitacji.


KLOUD - przełom w regeneracji organizmu

Technologia Pulsacyjnego Pola Elektromagnetycznego (PEMF), na której opiera się KLOUD, to innowacyjne rozwiązanie z zakresu rehabilitacji i regeneracji organizmu.


Poprawa snu oraz stanu ogólnego

Stosowanie technologii KLOUD może pomóc w poprawie snu oraz ogólnego stanu zdrowia. Dzięki wprowadzeniu w organizm energii, KLOUD stymuluje proces regeneracji, przyczyniając się do szybszej i skuteczniejszej naprawy uszkodzeń.

Podsumowując, technologia KLOUD może przyczynić się do skutecznej rehabilitacji i regeneracji organizmu. Dzięki niej można złagodzić objawy chorób przewlekłych, poprawić sen oraz przyspieszyć redukcję stanów zapalnych.


Jeśli chcesz skorzystać z wypożyczalni urządzeń PEMF, warto zwrócić się do naszej firmy (BTI.) Znajdziesz tam szeroki wybór urządzeń PEMF, a także innowacyjnych technologii, które mogą pomóc w poprawie jakości Twojego życia.

to także doskonały wybór dla tych, którzy chcą zarówno doświadczyć technologii KLOUD, jak i znaleźć najlepsze urządzenie dla swoich potrzeb. Dzięki wypożyczalniom możesz porównywać różne modele i wybrać to, które najlepiej pasuje do Twojego stylu życia i potrzeb.

Podsumowując, skorzystanie z wypożyczalni urządzeń PEMF to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć korzyści płynących z technologii KLOUD, bez ponoszenia dużych kosztów. Otwórz się na dobroczynny wpływ PEMF na proces rehabilitacji i regeneracji Twojego organizmu już dziś!


Jak zamówić KLOUD od CENTROPIX?

Zamówienie technologii KLOUD od CENTROPIX jest bardzo proste. Aby dowiedzieć się więcej na temat procesu zamawiania, można skontaktować się z BTI partnerem Centropix za pośrednictwem formularza kontaktowego na ich stronie internetowej lub dzwoniąc na podany numer telefonu.

Wraz z przedstawieniem oferty, będzie możliwe dokonanie wyboru spośród różnych opcji finansowania. BTI oferuje elastyczne modele finansowania, które umożliwiają wybór najlepszego dla Ciebie pakietu, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.


Jak skorzystać z technologii KLOUD od CENTROPIX?

Jeśli chcesz skorzystać z zalet i funkcji technologii KLOUD od CENTROPIX, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu zamawiania. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie dostępne opcje finansowania.

Pamiętaj, że korzystanie z technologii KLOUD może przyczynić się do skutecznej rehabilitacji i regeneracji organizmu, przynosząc korzyści dla zdrowia i dobrostanu.

Wybierz KLOUD od CENTROPIX i ciesz się zdrowiem!


FAQ

Jak działa technologia KLOUD?

Technologia KLOUD oparta jest na Pulsacyjnym Polu Elektromagnetycznym (PEMF). Generuje ona pulsujące fale elektromagnetyczne, które przenikają do głębokich warstw tkanek i komórek, pobudzając procesy regeneracyjne i aktywując naturalne mechanizmy naprawcze organizmu w procesie kaskadowym.Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni urządzeń PEMF?

Wypożyczalnie urządzeń oferują możliwość skorzystania z technologii KLOUD bez konieczności jej zakupu. Dzięki temu można sprawdzić efekty jej działania na własnym zdrowiu i dobrostanie. Wypożyczalnie oferują również wsparcie i fachową pomoc w korzystaniu z urządzeń oraz dostępne są różne opcje finansowania.

Jak zamówić KLOUD od CENTROPIX?

Aby zamówić technologię KLOUD od CENTROPIX, należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie pod nr infolinii +48 511633702


Kloud to wspaniały sposób na biohacking. 2w1 dla ludzi i zwierząt

Zwierzęta nie mogą kłamać!

Kiedy pszczoły zakładają swój ul na KLOUD, kocięta i psy wybierają KLOUD jako swoje ulubione miejsce, kury składają jaja na KLOUD,a konie wąchają KLOUD, to wiele mówi. Zwierzęta są bardzo wrażliwe na pola magnetyczne i są świadome ich wartości. Z tego powodu w CENTROPIX zajęliśmy się tym problemem i opracowaliśmy ZESTAW VET dla dużych zwierząt oraz POKRYWĘ KLOUD dla wszystkich innych zwierząt, aby nasi klienci mogli w higieniczny sposób dzielić się KLOUD ze swoimi zwierzętami.
Sprzedaż KLOUD od CENTROPIX prowadzi firma BTI  certyfikowany partner CENTROPiX odbywa się poprzez stronę internetową . Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Zamówienie można także złożyć telefonicznie pod nr infolinii +48 511633702


Zapraszamy do kontaktu.

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page