top of page

Co to jest fizykalna terapia i jak może pomóc?

Zaktualizowano: 25 paź 2020

Komórki są wszędzie. Obejmują cię wewnątrz i na zewnątrz. To, jak zdrowe i silne są te komórki, wpływa na wszystko w twoim ciele - od wydajności po zdolność do walki z chorobami.

Terapia Fizykalna ma wyjątkową zdolność do ładowania komórek. To sprawia, że ​​są skuteczne zamiast zamieniać się w wirującą chmurę pyłu.


Terapia w/w jest to bezbolesna, bezpieczna i nieinwazyjna metoda leczenia, z której korzysta coraz więcej osób.  


Komórki w twoim ciele wykonują wiele pracy, aby zachować zdrowie. Jednak ostatecznie komórki w twoim ciele mogą się wyczerpać, co utrudnia im naprawę uszkodzeń i zwalczanie chorób.

Terapia Fizykalna emituje bezbolesne impulsy promieniowania o niskim poziomie w celu leczenia uszkodzeń ciała i łagodzenia bólu.Te potężne niskie częstotliwości przechodzą przez skórę i wnikają głęboko w mięśnie, kości, ścięgna i narządy. Ten proces aktywuje energię komórek, zachęcając do naturalnej naprawy i odbudowy.Częstotliwości terapeutyczne stosowane w zabiegach Fizyklanej Terapii są niskie i stosowane w krótkich seriach w krótkim czasie. Otrzymujesz bezpieczne, pozytywne, lecznicze działanie Fizykalnej Terapii

bez potencjalnie szkodliwego działania pól elektromagnetycznych .

Należy też wspomnieć że nie jest to magneto-terapia.

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page