top of page

Moja podróż po chemioterapii i jak PEMF uratowało mi życie - Historia prawdziwa

Nadchodzący film dokumentalny, który musisz zobaczyć, swoją premierę w Amazon Prime

zapowiada na kwiecień 2014 roku. ,,Biohack Yourself ". Prawdziwa historia.

..,W dwa tysiące czternastym roku zdiagnozowano u mnie zaburzenia odporności: miałam siedem operacji, osiem rund chemii i pietnaście miesięcy walki za sobą.".. mówi Danielle

Danielle Rambur nasza koleżanka USA wyjaśnia, jak poznała technologię PEMF pulsujących pól elektromagnetycznych i pokonała niemożliwe także w chorobie psychicznej ...Od Magnetoterapii do Pulsującego Pola Elektromagnetycznego (PEMF) skrót informacji.


Rozwój Magnetoterapii

Pulsujące Pole Elektromagnetyczne (PEMF)


Oto historia wykorzystania i powstania Pulsującego Pola Elektromagnetycznego (PEMF):

Pulsujące Pole Elektromagnetyczne (PEMF) to technologia, która ma swoje korzenie w zrozumieniu naturalnych pól elektromagnetycznych. Ziemia sama w sobie generuje pole magnetyczne, które jest niezbędne do utrzymania życia. Właśnie to zrozumienie doprowadziło do eksperymentów z sztucznymi polami elektromagnetycznymi.

Pierwsze zastosowania PEMF datują się na początek XX wieku, kiedy Nikola Tesla zauważył, że pole magnetyczne może mieć wpływ na ciało człowieka. Od tego czasu technologia PEMF była wykorzystywana w różnych dziedzinach medycyny, od leczenia złamań po łagodzenie bólu.


W latach 70. XX wieku NASA przeprowadziła szereg badań nad PEMF, które wykazały, że niskoczęstotliwościowe i nisko intensywnościowe pola magnetyczne mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Te badania doprowadziły do rozwoju nowych technologii i urządzeń PEMF.Dziadkiem tej dziedziny niewątpliwie jest profesor doktor Wolf A. Kafka.

Dzisiaj, technologia PEMF jest wykorzystywana w różnych dziedzinach, od medycyny sportowej po neurologię. Jest to technologia, która nadal ewoluuje, a naukowcy na całym świecie nadal badają jej potencjalne zastosowania.

Już w roku 2020 lukę wypełnił swoim odkryciem właśnie profesor doktor Wolf A. Kafka


Prof. Dr. Wolf A. Kafka

Dziadek nowoczesnego PEMF z 60-letnim doświadczeniem


Wszystko się zmieniło... Od PEMF do PEM A

Kafka, fizyk teoretyczny i fizjolog, odkrył i opatentował w 1998 roku pierwszy sygnał PEMF, który wspomaga naturalne procesy samozachowawcze. Po ponad 20 latach badań naukowych i 60 latach know-how PEMF, w 2020 roku opracował nową technologię – tzw. PEMA (Pulsacyjna Aktywacja Elektromagnetyczna) dla CENTROPIX KLOUD .

Luka innowacyjna zostaje zamknięta

Zamknął istniejącą od dwudziestu pięciu lat lukę innowacyjną i opracował formy stymulacji, które obejmują niemal całe spektrum stymulacji elektromagnetycznej dostępnej dziś na rynku. Ponadto prof. dr. Wolf A. Kafka stworzył i opatentował tzw. superpozycję i efekt porywania, które okazały się niezwykle skuteczne i szybko działające w praktycznym zastosowaniu i wpływie na korzyści klienta.13Biografia


Wynalazca technologii KLOUD Prof dr hab. Wilk A Dr. Kafka (ur. 20 listopada 1939 r. w Niemczech) pracował jako dyplomowany fizyk (teoretyczna fizyka atomowa i molekularna) i neurofizjolog (doktorat, summa cum laude), habilitacja i venia legendi) w ramach wieloletniej działalności badawczej w USA ( Departamencie Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, USDA Filadelfia), Chinach (Uniwersytet w Pekinie) oraz w Instytucie Fizjologii Behawioralnej Maxa Plancka od ponad 30 lat, zajmując się molekularnymi podstawami rozpoznawania zapachów i ich praktycznymi zastosowaniami.Liczne osiągnięcia naukowe i patenty opierają się na jego pracach, publikacjach i filmach (radioaktywność, komunikacja zwierząt, feromony, tresura psów itp., z których dwa otrzymały niemiecką Federalną Nagrodę Filmową).


Jego działalność szkoleniowa i nauczanie na uniwersytecie, w tym egzaminy akademickie, są powiązane z tematem z fizyki, medycyny, fizjologii i farmacji. Jest członkiem znanych towarzystw naukowych, w tym członkiem z wyboru nowojorskiej Akademii Nauk oraz pełnoprawnym członkiem kadry naukowo-dydaktycznej Uniwersytetu Pekińskiego w Pekinie w Chinach (Bioactive Compounds). W 1998 roku został mianowany dyrektorem i prezesem EMPHYSPACE (Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań nad Fizjologicznymi Skutkami Pola Elektromagnetycznego w Warunkach Normalnych i Ekstremalnych (Kosmicznych)).


Był prelegentem Austriackiego Stowarzyszenia Medycznego wraz z Instytutem Bólu od 2006 roku na Uniwersytecie w Salzburgu w ramach doskonalenia zawodowego w celu uzyskania dyplomu specjalisty ds. bólu. W 1998 roku został mianowany przewodniczącym Naukowej Rady Doradczej Centrum Nauk Behawioralnych Psów (CSC) Universita ́ degli Studi di Padova we Włoszech. W 2013 roku został odznaczony Medalem Rochusa Austriackich Sił Zbrojnych za wynalazki i rozwój narzędzi szkoleniowych (SOKKS) poprawiających szkolenie psów tropiących. Kafka jest zapalonym kolarzem górskim, uwielbia Alpy i bawarskie ogródki piwne.Prof. Dr. Wilk A. Kafka
Podsumowanie

Pulsujące Pole Elektromagnetyczne (PEMF) to technologia, która ewoluowała z praktyk stosowanych w magnetoterapii. Dzięki badaniom naukowym i klinicznym, PEMF stało się skuteczną metodą terapeutyczną, która pomaga w wielu aspektach zdrowia i dobrobytu.


1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page