top of page

#Warto wiedzieć MFDS - co to jest?
Wiele osób cierpi na brak koncentracji, zmęczenie, brak energii, ma dolegliwości fizyczne lub źle śpi. Czy czasami czujesz to samo?

Następnie chcielibyśmy zadać Ci następujące pytania:

  • Spędzasz dużo czasu w pomieszczeniach?

  • Czy regularnie korzystasz z samochodu lub transportu publicznego?

  • Czy masz też telefon komórkowy, WiFi, telewizor itp.?

  • Twoje miejsce pracy to biuro, warsztat, sklep lub inny budynek?

  • Czy od czasu do czasu jesz niezdrowo?

  • Czy powinieneś mieć więcej czasu na relaks i spędzanie więcej czasu na łonie natury?

Niezdrowy tryb życia i wycofanie naturalnego pola magnetycznego Ziemi przysparzają nam wielu problemów. W szczególności dobrze znany zespół niedoboru pola magnetycznego (MFDS ​​– Magnetic Field Defiency Syndence) często wyzwala problemy cywilizacyjne, fizyczne, ale także psycho-emocjonalne! Zespół niedoboru pola magnetycznego (MFDS ​​– Magnetic Field Defiency Syndrome, Nakagawa) naukowo pokazuje, że zmniejszające się pole geomagnetyczne i współczesne wpływy na ciało i umysł stają się coraz bardziej stresujące.

MFDS jest spowodowane zbyt małą ilością czasu w naturze (najlepiej co najmniej 2-3 godziny dziennie), przebywaniem w domach (beton jest szczególnie chłonny), przebywaniem w pojazdach (klatka Faradaya w samochodach, autobusach, pociągach itp. . ), poprzez wpływ nowoczesnych technologii transmisyjnych i urządzeń (e-smog, 5G, WLAN, cyfryzacja w ogóle i wiele więcej = szum pola) oraz poprzez naturalny spadek ziemskiego pola magnetycznego.

Niestety przez te wpływy można stracić dużo energii!

Jak możesz to zrozumieć?

Życie powstało na ziemi od ponad 5 miliardów lat. Człowiek wyłonił się z podstawowej energii ziemi. Pulsujące pole geomagnetyczne jest generatorem impulsów i ładowarką energii. Mimo całej technologii jesteśmy „bio-haupą”. W ciągu ostatnich kilku dekad postęp techniczny wyprzedził nas w szybkim tempie. Cyfryzacja, telefony komórkowe (np. 5G), WLAN, sygnały satelitarne, pojazdy elektryczne i wiele innych to tylko mały wybór potencjalnych źródeł zakłóceń (szumu pola) dla pola elektromagnetycznego człowieka. Szybkość powstawania nowych obciążeń jest tak duża, że ​​ludzki organizm, a także psychika nie mają czasu na przystosowanie się do odpowiednich innowacji. Aby się zrehabilitować, ciało ludzkie bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje pulsującego pola magnetycznego Ziemi.

Przyczynami zespołu niedoboru pola magnetycznego są:

  • ziemia wyraźnie traci natężenie pola magnetycznego

  • ludzie spędzają zbyt dużo czasu w domach, miastach, pojazdach itp.

  • nowe wpływy cyfryzacji (np. e-smog = szum pola) zaburzają własne biologiczne pole elektromagnetyczne organizmu

Rozwiązaniem jest doładowanie energii

Komórki ciała ponownie potrzebują fal pola geomagnetycznego, dostarczanych w postaci naturalnej fali sinusoidalnej (naturalnej elektryczności) i idealnej podstawowej częstotliwości zegara komórki (częstotliwość geomagnetyczna = częstotliwość Schumanna). Dzięki precyzyjnemu dozowaniu pulsującego pola magnetycznego Ziemi w postaci czystej fali sinusoidalnej (bez terapeutycznego systemu pola magnetycznego) można wzmocnić własną witalność, zdolność regeneracji i odporność!

Możemy zbliżyć się do tego celu poprzez optymalne odżywianie, dużo ruchu (2-3 godziny dziennie na łonie natury), światło dzienne, świeże powietrze i przerwę między odpoczynkiem a aktywnością. #Bubble i #Cocoon został opracowany z myślą o wszystkich, którzy są jeszcze inaczej związani w życiu (praca, hobby, rodzina, szkoła, podróże i wiele więcej). #Bubble to pulsujące urządzenie aktywne, które można założyć i które rytmicznie dostarcza komórkom organizmu o częstotliwości ziemskiej . Ciało zatok może skorygować zespół niedoboru pola magnetycznego. Dodatkowo częstotliwości regulacji są odtwarzane w stosunku do obciążenia elektrosmogiem (obciążenie pola błądzącego, rozpraszanie pola). Wyjątkowy na świecie!


Za pomocą konwertera Cocoon można zneutralizować elektrosmog do częstotliwości biorezonansowej. Jednocześnie wprowadzasz naturalne pole magnetyczne Ziemi jako identyczną z naturalnymi falę sinusoidalną bezpośrednio do swojej przestrzeni życiowej i roboczej.

Zobacz rozwiązania na www.centropix.eu/wellness

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page