top of page
SearchWiele osób cierpi na brak koncentracji, zmęczenie, brak energii, ma dolegliwości fizyczne lub źle śpi. Czy czasami czujesz to samo?

Następnie chcielibyśmy zadać Ci następujące pytania:

  • Spędzasz dużo czasu w pomieszczeniach?

  • Czy regularnie korzystasz z samochodu lub transportu publicznego?

  • Czy masz też telefon komórkowy, WiFi, telewizor itp.?

  • Twoje miejsce pracy to biuro, warsztat, sklep lub inny budynek?

  • Czy od czasu do czasu jesz niezdrowo?

  • Czy powinieneś mieć więcej czasu na relaks i spędzanie więcej czasu na łonie natury?

Niezdrowy tryb życia i wycofanie naturalnego pola magnetycznego Ziemi przysparzają nam wielu problemów. W szczególności dobrze znany zespół niedoboru pola magnetycznego (MFDS ​​– Magnetic Field Defiency Syndence) często wyzwala problemy cywilizacyjne, fizyczne, ale także psycho-emocjonalne! Zespół niedoboru pola magnetycznego (MFDS ​​– Magnetic Field Defiency Syndrome, Nakagawa) naukowo pokazuje, że zmniejszające się pole geomagnetyczne i współczesne wpływy na ciało i umysł stają się coraz bardziej stresujące.

MFDS jest spowodowane zbyt małą ilością czasu w naturze (najlepiej co najmniej 2-3 godziny dziennie), przebywaniem w domach (beton jest szczególnie chłonny), przebywaniem w pojazdach (klatka Faradaya w samochodach, autobusach, pociągach itp. . ), poprzez wpływ nowoczesnych technologii transmisyjnych i urządzeń (e-smog, 5G, WLAN, cyfryzacja w ogóle i wiele więcej = szum pola) oraz poprzez naturalny spadek ziemskiego pola magnetycznego.

Niestety przez te wpływy można stracić dużo energii!

Jak możesz to zrozumieć?

Życie powstało na ziemi od ponad 5 miliardów lat. Człowiek wyłonił się z podstawowej energii ziemi. Pulsujące pole geomagnetyczne jest generatorem impulsów i ładowarką energii. Mimo całej technologii jesteśmy „bio-haupą”. W ciągu ostatnich kilku dekad postęp techniczny wyprzedził nas w szybkim tempie. Cyfryzacja, telefony komórkowe (np. 5G), WLAN, sygnały satelitarne, pojazdy elektryczne i wiele innych to tylko mały wybór potencjalnych źródeł zakłóceń (szumu pola) dla pola elektromagnetycznego człowieka. Szybkość powstawania nowych obciążeń jest tak duża, że ​​ludzki organizm, a także psychika nie mają czasu na przystosowanie się do odpowiednich innowacji. Aby się zrehabilitować, ciało ludzkie bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje pulsującego pola magnetycznego Ziemi.

Przyczynami zespołu niedoboru pola magnetycznego są:

  • ziemia wyraźnie traci natężenie pola magnetycznego

  • ludzie spędzają zbyt dużo czasu w domach, miastach, pojazdach itp.

  • nowe wpływy cyfryzacji (np. e-smog = szum pola) zaburzają własne biologiczne pole elektromagnetyczne organizmu

Rozwiązaniem jest doładowanie energii

Komórki ciała ponownie potrzebują fal pola geomagnetycznego, dostarczanych w postaci naturalnej fali sinusoidalnej (naturalnej elektryczności) i idealnej podstawowej częstotliwości zegara komórki (częstotliwość geomagnetyczna = częstotliwość Schumanna). Dzięki precyzyjnemu dozowaniu pulsującego pola magnetycznego Ziemi w postaci czystej fali sinusoidalnej (bez terapeutycznego systemu pola magnetycznego) można wzmocnić własną witalność, zdolność regeneracji i odporność!

Możemy zbliżyć się do tego celu poprzez optymalne odżywianie, dużo ruchu (2-3 godziny dziennie na łonie natury), światło dzienne, świeże powietrze i przerwę między odpoczynkiem a aktywnością. #Bubble i #Cocoon został opracowany z myślą o wszystkich, którzy są jeszcze inaczej związani w życiu (praca, hobby, rodzina, szkoła, podróże i wiele więcej). #Bubble to pulsujące urządzenie aktywne, które można założyć i które rytmicznie dostarcza komórkom organizmu o częstotliwości ziemskiej . Ciało zatok może skorygować zespół niedoboru pola magnetycznego. Dodatkowo częstotliwości regulacji są odtwarzane w stosunku do obciążenia elektrosmogiem (obciążenie pola błądzącego, rozpraszanie pola). Wyjątkowy na świecie!


Za pomocą konwertera Cocoon można zneutralizować elektrosmog do częstotliwości biorezonansowej. Jednocześnie wprowadzasz naturalne pole magnetyczne Ziemi jako identyczną z naturalnymi falę sinusoidalną bezpośrednio do swojej przestrzeni życiowej i roboczej.

Zobacz rozwiązania na www.centropix.eu/wellness


Neue Zürcher Zeitung : „deFlameYou! opowiada o medycznej rewolucji, która dotyka nas wszystkich.”


W wielu z nas drzemie ciche zapalenie , niezauważone jak tlący się ogień. Z wiekiem nasila się, potajemnie zwiększając ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych, a prawdopodobnie także chorób podobnych do Covid-19. Ten proces, znany jako stan zapalny, jest dobrze znany w nauce, ale wciąż jest mało poznany. Pełna treść dostępna : https://www.colombani.ch/produkt/deflameyou Ciche zapalenie jest odpowiedzialne za ponad 50% zgonów na całym świecie , prawdopodobnie dotyka około 50% dorosłych .


Ogładź Cię! pokazuje, czym dokładnie jest ciche zapalenie i jak je opanować.


„Fat Mistakes”.Brzmi niewiarygodnie: mówi się, że 50% zgonów na świecie jest spowodowanych przewlekłym stanem zapalnym.


Oświadczenie pochodzi z artykułu w Nature Medicine, renomowanym czasopiśmie, napisanym przez 20 badaczy, którzy bardzo dobrze znają się na cichym zapaleniu. Wśród nich Claudio Franceschi, który w 2000 roku ukuł termin „zapalenie”, ciche zapalenie, które rozprzestrzenia się wraz z wiekiem.


„ Przewlekłe choroby zapalne zostały uznane za najważniejszą przyczynę zgonów w dzisiejszym świecie, a ponad 50% wszystkich zgonów przypisuje się chorobom związanym ze stanem zapalnym ”.


Furman D, Campisi J, Verdin E, Carrera-Bastos P, Targ S, Franceschi C et al. (2019): Przewlekłe zapalenie w etiologii choroby przez całe życie.Nat.Med. 25, 1822-1832. DOI: 10.1038 / s41591-019-0675-0 .


Franceschi i inni badacze błagają teraz o przygotowanie się na nadchodzące pandemie podobne do Covid-19. Strategia: zmniejsz ciche zapalenie .


Fuellen G, Liesenfeld O, Kowald A, Barrantes I, Bastian M, Simm A, Jansen L, Tietz-Latza A, Quandt D, Franceschi C, Walter M. (2020): Strategią zapobiegania pandemii u osób starszych jest gromadzenie z wyprzedzeniem próbki i dane w celu przeciwdziałania przewlekłym stanom zapalnym (stan zapalny). Starzenie Res. Rev. 62, 101091. DOI: 10.1016 / j.arr.2020.101091 .


Niezwykle pomocny jest system #Kloud firmy Centropix poznaj rozwiązania dla każdegoZapraszamy

bottom of page