top of page

Czy jest PEMA?Pulsująca Aktywacja Elektromagnetyczna. Opracowana przez Prof. Dr. Wolf A. Kafkę.

PEMA - Pulsująca Aktywacja Elektromagnetyczna. Opracowana przez Prof. Dr. Wolf A. Kafkę.

Wszystkie formy utrzymania życia, zwłaszcza stosowanie pulsujących pól elektromagnetycznych (PEMF), według fizyka i fizjologa Prof. Dr. Wolf A. Kafki, jednego z ojców założycieli tej nowoczesnej formy stosowania, sięgają aktywacji interakcji między elektronami, atomami i cząsteczkami, które leżą u podstaw naturalnych procesów utrzymania życia. Mają na celu wspieranie “wewnętrznych lekarzy” organicznego życia.


Warunkiem wstępnym skutecznego stosowania pól elektromagnetycznych jest zatem forma stymulacji elektromagnetycznej odpowiednio dostosowana do różnorodności partnerów interakcyjnych zaangażowanych w regulacje utrzymania życia. Innymi słowy, powinny mieć jak najszerszy zakres możliwości aktywacji.


Dokładnie to było tłem, które doprowadziło Prof. Dr. Kafkę w 1998 roku do jednego z prawdopodobnie największych i długotrwałych sukcesów w tej dziedzinie: Regulacja Energii Bio-Elektro-Magnetycznej.


Dzięki naukowcowi, Prof. Dr. Wolfowi A. Kafce i jego prawdopodobnie niezmordowanej

duchowi badawczemu, istnieje teraz kolejne - oparte na poprzednich wynikach - przełomowe odkrycie z roku 2020.

Prof Dr Wolf A.Kafka : PEMA


Charakteryzuje się ono formą stymulacji, która obejmuje praktycznie wszystkie dotychczasowe formy, opiera się na specjalnej formie wzajemnych superpozycji kilku kursów impulsów o zmiennej w czasie intensywności. Poza dotychczasowymi formami stymulacji i szerokością możliwości aktywacji, po raz pierwszy pozwala ona również na elastyczne ułożenie specjalnych sekwencji programów zorientowanych na synchronizację i wyrównanie rytmicznych funkcji ciała.

KLOUD: niezapczealnie skuteczny


W połączeniu z znacznie szerszym wsparciem mechanizmów samozachowawczych w porównaniu z wynalazkiem z 1998 roku, ta nowa koncepcja zrealizowana w systemie pola elektromagnetycznego KLOUD zamyka 20-letni okres innowacji.  Innowacja


“Za pomocą następujących predefiniowanych funkcji programu, system KLOUD PEMA jest skierowany zarówno na optymalizację formy samozachowawczej, dobre samopoczucie, kondycję fizyczną i radość z życia:


KLOUD i programy: Ocena końcowa


 RELAX - relaksacja ciała, umysłu i duszy. Wprowadź się w stan relaksu i odpręż się. Popraw swoje samopoczucie, znajdź wewnętrzny spokój i zoptymalizuj spokojny sen.


 BALANCE - przywróć naturalną równowagę i wejdź w dobry przepływ. Równowaga oznacza dobre samopoczucie i pozytywne myślenie z pewnością, spokojem i spokojem. Zyskaj spokój i jakość życia.  


ENERGIZER - zastrzyk energii życiowej, gdy jej potrzebujesz! Doświadcz czystej “mocy KLOUD”, poczuj się żywy, obudź, zmotywowany i wzmocniony. Aktywuj witalność od wewnątrz. Wykorzystaj naturalną moc swojego ciała!


 SYNCHRONIZE - idealne wprowadzenie do korzystania z KLOUD. Synchronizuj funkcje swojego ciała. Użyj tego programu w połączeniu z nawykami relaksacyjnymi i rytuałami, aby poprawić klarowność umysłu i harmonię emocjonalną.


* TRANSFORM - pomóż ciału pomóc sobie. Zachowaj swoje siły witalne na wysokim poziomie i doświadcz pozytywnej transformacji - przesuń swoje granice!


Dlatego najlepszym rozwiązaniem z oceną 5/5 jest KLOUD PEMA.

Zapraszamy do kontaktu ,wypożyczalni lub testowania KLOUD.
Czym jest PEMA? Czas czytania 2 minuty.”

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page